Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2373 z /includes/menu.inc).

Brązowy medal Michała Bąbosa na TWG 2017

Kolejne karty historii polskiego karate zapisuje zawodnik AZS UP Michał Bąbos. W odbywających się Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017 w dniach 20-30.07.2017 we Wrocławiu, zawodnik naszego klubu w znakomitym stylu wywalczył brązowy medal. Michał swoim występem dostarczył nam wielu emocji i powodów do dumy! Potwierdził, iż znajduje się w ścisłej światowej czołówce zawodników w kategorii wagowej +84 kg. Był to jedyny krążek wywalczony przez polskich zawodników w karate na The World Games 2017- pierwszy w historii, a za razem ostatni, bowiem karate zostało włączone do konkurencji olimpijskich.
Ogromne podziękowania i gratulacje należą się Trenerowi Andrzejowi Zarzyckiemu, który przygotował Michała do rywalizacji na najwyższym poziomie. Do mistrzowskiego temu Michała należy także psycholog sportowy Jan Supiński i fizjoterapeuta Sebastian Klich.
Nie sposób nie wspomnieć o pozostałych członkach naszego klubu (Jakub Biskupski, Marcin Gola, Iga Butrym), którzy byli głównymi sparingpartnerami Michała podczas całego procesu przygotowań. W tej grupie tkwi siła!

Serdecznie gratulujemy Michałowi, życzymy kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020!
Osss