Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2373 z /includes/menu.inc).

Intensywny weekend

Iga Butrym - 2gie Miejsce w Kumite Indywidualnym Juniorek OPEN

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF oraz Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan. 

Zawodnicy z naszego klubu w skromnym 4 osobowym składzie dumnie i zaciekle walczyli na zawodach które miały miejsce w Bielsku Białej. 

Iga Butrym zajęła 3-cie miejsce w Kumite indywidualnym Juniorek (WKF). Następnego dnia zajęła 2gie miejsce w Kumite Indywidualnym Juniorek OPEN (SHOTOKAN)

Również zaciekle walczyli nasi męscy reprezentanci: Marcin Gola, Filip Pająk oraz Michał Bąbos. Pierwsi dwaj niestety musieli uznać wyższość przeciwników, natomiast Michał zdołał zakwalifikować się do finału. Niestety w walce półfinałowej uległ kontuzji i musiał poddać walkę finałową, tym samym zajmując 2gie miejsce w Kumite Indywidualnym U21 +76kg.

Gratulujemy naszym medalistom, Michałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a pozostałym zawodnikom wytrwałości w treningach i pomyślnych startó w przyszłości.

Michało