Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2373 z /includes/menu.inc).

Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

W sobotę 28.10.17 nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w XXVI Mistrzostwach Ziemii Legnickiej w Karate WKF w Legnicy. W zawodach startowała rekordowa liczba zawodników 280 zawodników z 18 klubów karate województw: wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego oraz goście z Czech.

Nasi reprezentanci wywalczyli w sumie osiem medali. Brązowe krążki zawisły na szyi: Julianny Podlejskiej w konkurencji kata i fantom dziewcząt ćwiczących od września, Michała Gogosa w kumite chłopców 2007-06 +35kg, Pauliny Majewskiej w kumite dziewcząt 2007-06 +30kg oraz drużyny kata w składzie P. Majewska, O.Jankowska i O. Lewińska.
Srebrne medale zdobyli natomiast: Maciej Zaleski w kata chłopców ćwiczących od września oraz Wojciech Partyczyński w fantomie chłopców rocznik 2010. Złoto zdobyła Oliwia Jankowska w konkurencji kumite dziewcząt 2007-06 +30kg, która udanie debiutowała w konkurencji kumite.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom oraz ich Trenerom. Dziękujemy za walkę i trzymamy kciuki w kolejnych zawodach!

OSS